کرونا و چالش های پسا کرونا


برای اولین بار
سری برنامه «کرونا و چالش های پساکرونا»
اولین دورهمی اینترنتی باشگاه تلاشگران کشور با حضور اعضای شورای سیاست گذاری، اساتید ، صاحب نظران و کارشناسان برجسته حوزه های مختلف کشور از چهارده لغایت بیست و سه فروردین ماه برگزار شد.
کلیه گفتگوها بصورت کامل در صفحه باشگاه تلاشگران کشور قرار گرفت و علاقه مندان می توانند از این مباحث مفید و کارشناسی استفاده فرمایند.
لازم به ذکر است به زودی سری جدید این برنامه بصورت اینترنتی از صفحه باشگاه تلاشگران کشور بصورت هفتگی و در هر هفته با بررسی مسائل و چالش های یک حوزه یا صنعت مشخص برگزار خواهد شد و همچنین پیرو مصوبات قطعی و هماهنگی های انجام شده پخش سری برنامه تلویزیونی تلاشگران کشور پس از ماه رمضان بصورت رسمی از شبکه اقتصادی تلویزیونی ایران کالا آغاز خواهد شد ، که در هر هفته به مدت ۴۵ دقیقه به معرفی یکی از تلاشگران کشور و فعالیت های وی خواهیم پرداخت.
امیدواریم این تلاش ها برای فعالان و علاقه مندان به کیفیت، رشد و توسعه مفید و قابل استفاده قرار گیرد و بتوانیم قدمی موثر در راستای عبور از بحران و چالش های موجود در حوزه های مختلف کشور برداریم……
از کلیه اعضای محترم شورای سیاست گذاری ، اساتید و دوستان بزرگوار که در این سری برنامه ما را همراهی نمودند کمال تشکر را داریم و همچنین از شرکت ها و برندهای معظم و کلیه مخاطبان عزیزی که در اطلاع رسانی این مجموعه برنامه نهایت همکاری را داشتند بینهایت سپاسگزاریم 


تلاشگران 20 هفته 20 حوزه